Добавить пансионат / Вход для пансионатов
Черное море
Приморское (Большевик), Херсонская область
Частный пансионат Морская 27 / Отзывы отдыхающих
Діана 29.07.2019
Приїхали з відпочинку з Більшовика. Відпочивали на базі Морська 27.. Дуже задоволені відпочинком. Від бази до моря недалечко м 200-250. Від автобусної м 300-350. рядом хороший магазин. Нас зустріли привітливі і доброзичливі господарі , які вже в літах і залишилась ще від радянських часів привітливість і доброзичливість , людське відношення і відчувається як батьківська турбота про кожного відпочиваючого. За що ми дуже вдячні господарям Дмитру і Наталії. Таке відчуття що ми давно знайомі . Ми відпочивали на 2-му поверсі ., де навпроти кімнати на широкій террасіі стоїть в тіні виноградників столик і завжди прохолодно , незважаючи на 30 градусну жару. Ці виноградники створюють прохолоду і у кімнатах. Ми жили в з - х містній кімнаті -номер 1 з кондеционером але ми його не включали так як не було необхідності . в кімнатах завжди нормальні умови . В кімнаті чисто і є все необхідне для для проживання. Дуже добре , що посуда видається на кожну кімнату. Велика кухня. Достатньо газплит. Ми багато де відпочивали , але такого душевного прийому , батьківської турботи і заботи і людського тепла ніде не відчували. Дуже Вам Дмитре і Наталю вдячні за організований зразковий відпочинок і батьківську турботу про відпочивачих . Відїзджаємо як родичі . Доброго Вам здоров'я Дмитро Овсійович і Наталія Михайлівна . До зустрічі у наступному році. Обов'язково приїдемо. З повагою до Вас Валерій Валентина і Катруся м . Львів .
Ответить
Василий київ 09.07.2019
Відпочивали на базі Морська 27 вже в цьому році. Зустріли нас привіливі господарі Дмитро і Наталія. вдали всю необхідну посуду для приготування їди не так як на інших базах хто перший ухватив каструлю той варить їсти , а ти жди. Велика кухня . Працює 5 газових плит. Від моря недалечкоми з дитиною йшли5 хв територія бази озеленена що створює бажану прохолоду на базі. Ми жили на 2-му поверсі в кімнаті із всіма зручностями . постійно є холодна і гаряча вода. В кімнатах чистенько є телевізор , холодильник , кондеционер електрочайник і вся необхідна посуда дуже сподобалась терраса широка навпроти кімнати стіл за яким приємно посидіти . на вулиці жара а в густій тіні виноградника. який закриває всю террасу сидячи за столиком відчуваєш легенький прохолодний вітерець це неповторима відчуття в34градуси жари на вулиці і прохолода за столиком де гуляє прохолодний вітерець і освіжає тебе. Щиро дякуємо Вам Дмитро і Наталія за створення чудового відпочинку. Недолік те що на кухні нема м'ясорубки . і мультиварки. На слідуючий рік обов'язково приїдемо
 Частный пансионат Морская 27
Морская27 .Большевик Частный пансионат Морская 27
Морская27 .Большевик
Ответить
Тетяна 06.07.2019
Відрочиваю кожен рік. Мене зустрічають з радістю. Кімнати охайні. Господорі доброзичливі, наманоються догодити. Туалети і душеві охайні, і завжди чистенькі. Є де поставити автор. І від моря недалеко. Є кухня, і ще дають посуд можна готувати .
Ответить

Добавьте свой отзыв про Частный пансионат Морская 27

Имя не может быть пустым(Только если хотите получить уведомление на свой вопрос. Адреса почты на сайте не публикуются!)
Отзыв не может быть пустым


Загрузить
фотографию
  • Уважаемы посетители сайта, отзывы публикуются после премодерации (обычно по прошествии двух суток).
  • Большая просьба, воздерживаться от использования в отзывах БОЛЬШОГО КОЛИЧЕСТВА ЗАГЛАВНЫХ БУКВ.
  • Не стоит писать отзывы состоящие из 2-3 слов, гораздо более интереснее другим посетителям сайта узнать ваш опыт посещения данного пансионата(как позитивный, так и негативный).
  • Желательно удержаться от вопросов о наличии свободных номеров на какую-либо дату (у владельцев пансионата не всегда есть возможность вовремя вам ответить).
  • Запрещается использовать нецензурные выражения, оскорбление других пользователей по умственным, половым, расовым, возрастным и другим признакам.
  • Вопросы о цене задавайте напрямую администрации пансионатов (иногда хозяева пансионата не успевают уведомить администрацию сайта об изменении цен).
  • Заранее продумайте и сформулируйте еще раз то, что вы хотите сообщить другим посетителям или администрации пансионата.валюта
Цены в долларах и евро приведены только для сравнения!
ПоискРасстояние до моря

Цена (грн)
  от до

ДополнительноПриморское. Температура воды
Недвижимость у моря
Недвижимость у моря
Фото-галерея
Фото-галерея
Главная Карта Приморского Цены на отдых Транспорт Пансионаты FAQ Контакты Работа на море
copyright © 2004-2019 Анна Холодова, Василий Холодов
Все права на сайт защищены. Использование материалов только с разрешения владельца