Черное море Приморское (Большевик) , Херсонская область

Частный пансионат Морская 27 / Отзывы отдыхающих

Діана 29.07.2019
Приїхали з відпочинку з Більшовика. Відпочивали на базі Морська 27.. Дуже задоволені відпочинком. Від бази до моря недалечко м 200-250. Від автобусної м 300-350. рядом хороший магазин. Нас зустріли привітливі і доброзичливі господарі , які вже в літах і залишилась ще від радянських часів привітливість і доброзичливість , людське відношення і відчувається як батьківська турбота про кожного відпочиваючого. За що ми дуже вдячні господарям Дмитру і Наталії. Таке відчуття що ми давно знайомі . Ми відпочивали на 2-му поверсі ., де навпроти кімнати на широкій террасіі стоїть в тіні виноградників столик і завжди прохолодно , незважаючи на 30 градусну жару. Ці виноградники створюють прохолоду і у кімнатах. Ми жили в з - х містній кімнаті -номер 1 з кондеционером але ми його не включали так як не було необхідності . в кімнатах завжди нормальні умови . В кімнаті чисто і є все необхідне для для проживання. Дуже добре , що посуда видається на кожну кімнату. Велика кухня. Достатньо газплит. Ми багато де відпочивали , але такого душевного прийому , батьківської турботи і заботи і людського тепла ніде не відчували. Дуже Вам Дмитре і Наталю вдячні за організований зразковий відпочинок і батьківську турботу про відпочивачих . Відїзджаємо як родичі . Доброго Вам здоров'я Дмитро Овсійович і Наталія Михайлівна . До зустрічі у наступному році. Обов'язково приїдемо. З повагою до Вас Валерій Валентина і Катруся м . Львів .


Василий київ 09.07.2019
Відпочивали на базі Морська 27 вже в цьому році. Зустріли нас привіливі господарі Дмитро і Наталія. вдали всю необхідну посуду для приготування їди не так як на інших базах хто перший ухватив каструлю той варить їсти , а ти жди. Велика кухня . Працює 5 газових плит. Від моря недалечкоми з дитиною йшли5 хв територія бази озеленена що створює бажану прохолоду на базі. Ми жили на 2-му поверсі в кімнаті із всіма зручностями . постійно є холодна і гаряча вода. В кімнатах чистенько є телевізор , холодильник , кондеционер електрочайник і вся необхідна посуда дуже сподобалась терраса широка навпроти кімнати стіл за яким приємно посидіти . на вулиці жара а в густій тіні виноградника. який закриває всю террасу сидячи за столиком відчуваєш легенький прохолодний вітерець це неповторима відчуття в34градуси жари на вулиці і прохолода за столиком де гуляє прохолодний вітерець і освіжає тебе. Щиро дякуємо Вам Дмитро і Наталія за створення чудового відпочинку. Недолік те що на кухні нема м'ясорубки . і мультиварки. На слідуючий рік обов'язково приїдемоТетяна 06.07.2019
Відрочиваю кожен рік. Мене зустрічають з радістю. Кімнати охайні. Господорі доброзичливі, наманоються догодити. Туалети і душеві охайні, і завжди чистенькі. Є де поставити автор. І від моря недалеко. Є кухня, і ще дають посуд можна готувати .